Deklarácia práv človeka a občana z roku 1789

„Slobodná výmena myšlienok a názorov je jedným z najcennejších práv človeka: každý občan môže preto slobodne hovoriť, písať, tlačiť, tým nie je dotknutá jeho zodpovednosť za zneužitie tejto slobody v prípadoch stanovených zákonom.“

sobota 24. októbra 2015

Otazka pre NAKA a Generalnu prokuraturu - Priznava Michala Kovac ucast v kauze na Taiwane v case od 2:15?

Michal Kovac znamy z kauzy Technopol, ktora vdaka jeho diplomatickej imunite dodnes nebola Mnichovskym sudom doriesana hovori o spojenectve firiem na Taiwane kde sa firma Huberta Lo a firma Chirana Group zucastnili podvodu presahujuceho niekolko desiatok milionov dolarov.
V case 2:15 na videu je pocudovania hodne , ze dotycny priznava ucast v spojenectve , ktore neskor popieral novinarom aj sukromnym vysetrovatelom.
Tiez nie je nahoda , ze Hubert Lo bol zadrzany v pobocke Uni Credit bank vo Viedni kde si mal vyzdvihnut znacnu hotovost.
Urcite nie je nahoda , ze kauza Diamantova bana ( v kauze kde je zapletena manzelka slovenskeho premiera ) kde prave splatka vo vyske 10 milionov americkych dolarov bola vyplacana z uctu v predchodkyni banky Uni Credit bank teda Bank of Austria kde mimochodom podla zisteni sukromneho vysetrovatela skoncilo aj dedicske imanie rodiny Valentina Labus.
Najde sa na Slovensku policajt alebo prokurator, ktory bude mat konecne "gule" a zacne riesit "diplomata" Michala Kovaca mladsieho???